Ankara Pedagog Hakkında

Ankara Pedagoji Merkezi

Çocuklarınızın Gelişimi ve Eğitimde Profesyonel Pedagog Desteği Sunuyoruz

2003 yılından beri Ankara’da aile destekli ve çocuk temelli eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Yola çıktığımız günden beri hem kendimizi hem de sunduğumuz danışmanlık hizmetlerini devamlı geliştirdik.

Çocukların geleceğimizin en önemli yapı taşları olduğunun bilincinde olarak bilimsel yaklaşımları esas aldığımız danışmanlık hizmetleri sunduk. Çocuklarımızın gelecekte yaşayabileceği sorunları engellemek veya etkilerini azaltmak için pedagog desteğimizi geliştirdik.

Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle de aileleri ve ebeveynleri çocuk gelişimi, eğitimi ve psikolojisi konusunda bilgilendirmeye ve eğitmeye devam ediyoruz.

Ankara Pedagoji Merkezi’ni Güçlü ve Farklı Kılan Yönler

Yetkin Pedagoglar

Çocuklarınızın eğitim, zihinsel ve psikolojik gelişimini takip edebilen, ortaya çıkabilecek sorunların tanı ve tedavisinde yetkin, ailelere ve çocuklara rehberlik yapan pedagoglardan oluşan bir ekibe sahibiz.

Ailelerle Birlikte Hareket

Pedagoglar ailelerin normal karşıladığı veya gözden kaçırdığı detayları tespit eder ve bunları bilimsel yöntemlerle tedavi eder. Ailelerin desteği olmadan bu sürecin başarılı olamayacağını biliyoruz. Bu nedenle biz danışanlarımızın aileleri ile birlikte hareket ediyoruz.

Ücretsiz Ön Görüşme

Çocuk yetiştirmenin zorluklarının farkındayız. Sizleri bilgilendirmek ve çocuk gelişimi konusunda sizlere destek olmak için ücretsiz ön görüşme sunuyoruz. Böylece aklınızdaki soruları bizimle paylaşarak pedagoglarımızdan yanıtlar alabilirsiniz.

Pedagog Ankara Ekibimiz

ankara pedagog ekibi

Ön Görüşme veya Bilgi Talebi için Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun

Çocuklarınızı Geleceğe Hazırlamak için Birlikte Hareket Edelim

Çocuklarınızın duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimleri ve eğitimleri hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Yaygın bilinen bir yanlışın aksine, pedagog ile görüşmek için bir sorunun olması gerekmez. Aksine pedagog desteği sizlerin ve çocuklarınızın gelişiminde önemli bir rol oynar.

Pedagoglar çocuk gelişimi, eğitimi ve yetiştirmesi konusunda da sizlere destek verebilir. Hatta sizleri ve çocuğunuzu tanıyan bir pedagog pek çok problemin ortaya çıkmasını engelleyebileceği gibi, düzenli görüşmeler esnasında sizlerin fark edemediği bazı noktaları da görebilir. Böylece bu tespitler problem haline gelmeden önce adlandırılarak çözülebilir.

Aklınızdaki sorular ne olursa olsun, istediğiniz zaman telefonla veya iletişim formu ile bize ulaşarak pedagoglarımızla görüşebilirsiniz. Ücretsiz bir ön görüşme seansında merkezimizi görebilir, pedagoglarımızla tanışabilir ve planlama yapabilirsiniz.

Scroll to Top